X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Informacje o towarzystwie ubezpieczeń MetLife

 

1 sierpnia 2022 towarzystwo MetLife TUnŻiR S.A. zmieniło nazwę na NNLife TUnŻiR S.A. i działa pod logo Nationale-Nederlanden. To kolejny krok w łączeniu firmy z Nationale-Nederlanden TUnŻ S.A., które zostanie zakończone na początku 2023 roku. Do tego czasu NNLife i Nationale-Nederlanden pozostaną osobnymi firmami.


 
NNLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji S.A. (wcześniej MetLife) jest spółką z Grupy NN. 
 
W Polsce Grupa NN działa jako Nationale-Nederlanden, jeden z liderów polskiego rynku ubezpieczeń na życie, a także pierwszy i największy w Polsce fundusz emerytalny, który zarządza aktywami przekraczającymi 50 mld zł.
 
Od 1990 roku agenci i pracownicy NNLife TUnŻiR S.A. dbają o najlepszą ofertę ubezpieczeniową na życie, fundusze emerytalne oraz inwestycyjne, są blisko klientów, dbając o ich interesy i potrzeby. W 2021 roku firma wypłaciła klientom lub ich bliskim ponad 855 mln zł świadczeń brutto.
 
Misją NNLife TUnŻiR S.A. jest pomagać ludziom czuć się bezpiecznie. Jest ona realizowana wobec klientów, pracowników, lokalnych społeczności i środowiska naturalnego. Towarzystwo współpracuje z fundacjami i organizacjami społecznymi, a jego pracownicy angażują się w wolontariat.
 
W ubezpieczeniach na życie firma oferuje szeroki zakres ochrony i atrakcyjne zniżki. Zadanie agentów polega na dopasowaniu składki, zakresu i sumy ubezpieczenia oraz czasu ochrony do potrzeb i możliwości finansowych każdego klienta. 

 
Najczęściej kradzione
  • VOLKSWAGEN PASSAT
  • VOLKSWAGEN GOLF
  • AUDI A4
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.